W naszej ofercie zajdą Państwo szeroki wybór propozycji, w zależności od własnych preferencji i wymagań.

Rodziny z dziećmi znajdą chwile wytchnienia, a ich pociechy spędzą niezapomniane wakacje w hotelach klubowych.

Dla par i nowożeńców proponujemy romantyczne i pełne uroku chwile, a dla aktywnie wypoczywających szalone noce w hotelach sieciowych jak i tych położonych w bliskiej odległości od centrum miasta.

Zachęcamy też do skorzystania z bogatej oferty wyjazdów objazdowych oraz łączących wypoczynek ze zwiedzaniem.

Dla Firm i Zakładów Pracy dysponujemy szeroką ofertą podróży „incentive tours” tj. wyjazdów motywacyjnych, które pozwolą pracownikom Państwa Firmy lepiej poznać się również na gruncie prywatnym.

Dzieciom i młodzieży proponujemy kolonie i obozy młodzieżowe pełne przygód, zajęć tematycznych oraz niezapomnianych wrażeń.

Młodzież akademicką zapraszamy na obozy studenckie w kraju i za granicą, które z pewnością pozwolą nabrać sił na kolejne miesiące wytężonej pracy.

W naszej ofercie znajdują się imprezy organizowane przez najlepszych touroperatorów działających na polskim rynku turystycznym - zapraszamy po bezpłatne katalogi do naszego biura oraz zachęcamy do korzystania z serwisu escapetravel.pl

 
 
 

almaturgracosbedsonlineitakabeefreeeasy jeteccoeccotravelwygodaeskayoasis toursrainbowtoursrayanairsolturlsunfunwezyrwizzprimaexim