Witamy Państwa serdecznie na stronie Biura Podróży Escape Travel!

Bardzo nam miło, że odwiedzają Państwo naszą stronę internetową. Jesteśmy biurem podróży specjalizującym się głównie w ofertach turystycznych.

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta oraz stałe doskonalenie. Stawiamy sobie za cel oferowanie najwyższej klasy usług stale poszerzając naszą wiedzę o produktach turystycznych, które mamy w swojej ofercie.

Osobiście wizytujemy wybrane przez nas ośrodki, kurorty, hotele i statki. Pozwala nam to w sposób w pełni odpowiedzialny tworzyć naszą ofertę oraz być wiarygodnym doradcą.

Wiedzę naszą zawdzięczamy także wieloletnim podróżom po różnych zakątkach naszego globu oraz ciągłemu i systematycznemu uczestnictwu w targach i szkoleniach oraz najważniejszych wydarzeniach turystycznych, jak i prezentacjach nowych trendów i produktów.

Nasi partnerzy to najlepsi w tej branży, bardzo często zdobywcy światowych certyfikatów jakości, prestiżowych nagród turystycznych czy wyróżniani przez najbardziej liczące się czasopisma turystyczne.

Z przyjemnością służymy radą i pomocą w poszukiwaniu najlepszych miejsc wakacyjnych, hoteli jak i ofert "szytych na miarę" zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań ofertowych.

 

Zespół Escape Travel

 
 
 

almaturgracosbedsonlineitakabeefreeeasy jeteccoeccotravelwygodaeskayoasis toursrainbowtoursrayanairsolturlsunfunwezyrwizzprimaexim